Dlaczego my?

Analiza możliwości jest pierwszym etapem procesu projektowego. Określa realne opcje wykorzystania istniejącej aranżacji lokalu lub jego adaptacji. To proces wymagający profesjonalnej wiedzy i praktyki.
Projekt wystrój wnętrza, ze względu na rolę, jaką odgrywa w zapewnieniu komfortu oraz ergonomii obiektu, jest przez nas bardzo szczegółowo planowany. Po zaakceptowaniu aranżacji wnętrza tworzymy projekt wykonawczy.
Brending to określony sposób prezentowania firmy. Jest podjęciem szeregu działań, w wyniku których marka staje się rozpoznawalna i budzi konkretne, oczekiwane i skojarzenia u odbiorców.
Zakupy jesteśmy w stanie polecić naszym klientom tylko najlepsze, niezawodne marki, na których można polegać, aby zapewnić najwyższą jakość usług. Możemy koordynować dla naszych klientów zamówienia i dostawy z Polski i za granicy.
Dla sanepidu Uwzględnienie wymogów sanitarno-epidemiologicznych jest w projektach koniecznością. Znamy wszystkie wytyczne jakie powinny być spełnione aby lokal mógł być użytkowany. Wiemy tez z jakich materiałów można go wykonać.
Pod klucz to autorska opieka nad wykonaniem projektu. Dopilnujemy wszystkich prac od aranżacji wnętrza, przez zamówienie materiałów po nadzór nad pracami wszystkich fachowców